1.Природні умови фінкії 2.Заняття населення фінкії 3.Винекнення держави фінкії 4.Хто стояв на чолі держави фінкії 5.Суспільні верстви фінікії 6.Упровління суспільство фінкії 7.Релігійні вірування
ДАЮ 30 БАЛОВ ХОРОШУЮ ОЦЕНКУ И СПАСИБО
Ответы
Ответ:
1)Природні умови Фінікії
Фінікія, розташована на сході Середземномор'я, мала сприятливі природні умови, які вплинули на життя її мешканців.
Згідно з джерелами, берегова лінія Фінікії рясніла зручними для мореплавства бухтами та природними гаванями.Це сприяло розвитку мореплавства та торгівлі у цій області. Крім того, Фінікія мала знамениті кедрові ліси, які забезпечували важливе сировинне багатство країни.
За іншими джерелами, оскільки держава Фінікія була розташована біля Середземного моря, фінікійці були вправними мореплавцями. Це свідчить про те, що природні умови Фінікії сприяли розвитку мореплавства та торгівлі.
Таким чином, природні умови Фінікії, зокрема її розташування біля моря та наявність лісів, вплинули на заняття та господарське життя її мешканців, сприяючи розвитку мореплавства, торгівлі та забезпечуючи країну важливими ресурсами.
2)Фінікійці займалися різноманітними видами діяльності, але основними заняттями були морська торгівля та ремесла. За природно-географічних умов Фінікії, розташованої на східному узбережжі Середземного моря, мешканці країни розвивали ремесла та займалися морською торгівлею. Фінікійці створили могутню цивілізацію з розвиненими ремеслами, морською торгівлею та багатою культурою.Головними заняттями фінікійців були морська торгівля та ремесла. У Фінікії розвивалося ремесло, а також морська торгівля, яка була найважливішою справою.З давніх-давен у фінікійських містах розвивалось ремесло, а їхні вироби були відомі далеко за межами країни.Природно-географічні умови Фінікії вплинули на заняття її населення, сприяючи розвитку морської торгівлі та ремесел. Розташована на східному узбережжі Середземного моря, Фінікія мала сприятливі умови для розвитку морської торгівлі та контактів з іншими цивілізаціями.
3)Фінікія була стародавньою країною, розташованою на східному узбережжі Середземного моря.Фінікійські міста-держави були засновані більше чотирьох тисяч років тому на східному березі Середземного моря.Прибережне положення фінікійських міст сприяло розвитку торгівлі, і вже в II тисячолітті до н. е. існували торгові зв'язки між фінікійськими містами і Єгиптом. Фінікійці торгували барвистими скляними вазами і намистами, а також засновували свої колонії в різних частинах регіону. У 332 р. до н. е. Фінікію завоював Александр Македонський і остаточно скасував фінікійську державність.
4)Хто стояв на чолі держави Фінікії?
Фінікійські держави очолювалися царями, але їх влада не була абсолютною. Наприкінці 2 тисячоліття до н.е. політичне лідерство перебрав на себе Тір, що поширив свою владу і на Сідон.У 823 році до н.е. Елісса заснував Карфаген.У 333 році до н.е. Фінікію завоював Александр Македонський і остаточно скасував фінікійську державність.
5)Фінікія, стародавня країна, розташована на східному узбережжі Середземного моря, мала різноманітне населення, яке складалося з купців, воїнів, селян-общинників, ремісників та залежних робітників.У Фінікії існувало три групи населення: вільні общинники, царедворці та дрібні царські службовці та раби.Населення Фінікії займалося торгівлею, виготовленням пурпурової фарби та засновувало свої колонії на узбережжі та островах Середземного моря.
6)Управління суспільством у Фінікії
Стародавня Фінікія складалася з незалежних міст-полісів, кожен з яких був окремою державою з власним царем.Політичний устрій Фінікії був подібний до стародавньої Греції, де кожне місто мало свою власну владу.Фінікійське суспільство було більш схильне до демократії, але на чолі кожного міста стояв місцевий цар.Зовні фінікійські будинки розписувалися спеціальною кольоровою штукатуркою, а в центрі вулиць викопувалися дренажні канали для утримання міст у чистоті.Клімат та рельєф Фінікії вплинули на заняття фінікійців, оскільки наявність гір та лісів забезпечувала їм джерело високоякісного дерева, а також сприяла розвитку садівництва.Фінікійці також займалися торгівлею та мореплавством, засновуючи колонії на різних континентах.Таким чином, управління суспільством у Фінікії базувалося на системі незалежних міст-полісів з власними царями, а також на розвинутій торгівлі та мореплавстві, що вплинуло на економічний та культурний розвиток цієї держави.
7)Фінікійці, як і інші стародавні народи, поклонялися безлічі богів, які уособлювали різні природні стихії. Верховним богом був Ваал, бог бурі, блискавок і Сонця Фінікійці вважали, що богам були необхідні жертви, які приносилися в долинах, на горах, пагорбах у вигляді їжі, одягу, прикрас, тварин і людей. Релігія сирійців і фінікійців утворилась з їх первісних релігійних вірувань і спочатку була звичайною родоплемінною релігією.