Предмет: Физика, автор: vikamaykan

79. Визначте швидкість рівномірного руху кінця секундної стрілки власного годинника. Яка частота обертання цієї стрілки?​

Ответы

Автор ответа: arina89417
1
Ответ: 0,001м/с
Объяснение:
Дано:
R=1см=0,01м
π=3,14
n=1
-------------
V-?
V=ω*R, где:
ω-угловая скорость;
R-радиус стрелки.
ω=π*n/30=3,14*1/30=0,1рад/с
V=0,1*0,01=0,001м/с
Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: fiditi012