Предмет: Физика, автор: xassens


8. Предмет розташований на відстані 0,25 м від розсіювальної лінзи з фокусною відстанню 0,1 м. На якій відстані від лінзи розташоване зображення
предмета,
9. Обчисліть мінімальну висоту вертикального плоского
людина зростом 170 см може побачити себе на повний
дзеркала, у якому
зріст. Зробіть пояснення.


xassens: скинь сюди пж

Ответы

Автор ответа: lvv9136
1

Ответ:

Объяснение:

8. d=0,25 м

F=0,1 м

f ? 1/f=1/F-1/d=1/0,1-1/0,25=6; f=1/6=0,167 м

9. Висота нижнього краю дзеркала повинна бути у два рази менше відстані від очей людини до статі

тобто 170/2 = 85 см.

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: zincenkomargarita336
Предмет: Алгебра, автор: natalyaepina