Предмет: Физика, автор: mishachaban25042000

При якій швидкості, рухаючись по коловій вгнутій траєкторії, лижник у нижній точці має подвійну вагу, якщо радіус кривизни 40 м? g=10 м/с².

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0

Ответ:

20м/с

Объяснение:

Дано:

r=40м

g=10м/с²

=====

v-?

F-mg=(mv²)/r

2F-mg=(mv²)/r

2mg-mg=(mv²)/r

mg=(mv²)/r=>

v=√(gr)=√(10*40)=20м/с

Похожие вопросы