Предмет: Физика, автор: oliviahappy04052011

Відстань між двома пунктами становить 6 км. З якою швидкістю повинен
рухатись велосипедист, щоб подолати цю відстань за 20 хв?

Ответы

Автор ответа: Ivan19074
0

Ответ:

18 км/ч

Объяснение:

Скорость = Расстояние / Время

Расстояние = 6 км

Время = 20 м = 1/3 ч

Скорость = 6 / (1/3) = 6*3 = 18 (км/ч)


yspishna2007: Допоможіть будь ласка
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: kk7562923
Предмет: Алгебра, автор: agatabaltabayeva15