Предмет: Право, автор: 9djw6zmtcf

Закон україни про державну службу
1) Методи переконання
2) Методи заохочення
3) Методи примусу

Кто поможет даю 40 балов и 100 грн на карту

Приложения:

Ответы

Автор ответа: pleazhelp
0
Методи переконання:
Аргументація на основі виважених аргументів з акцентом на логіку та раціональність.
Застосування прикладів успішних випадків або досвіду в інших сферах для підтримки певної позиції.
Використання реторичних прийомів для переконання людей у важливості певних дій.
Методи заохочення:
Фінансові стимули: премії, бонуси, підвищення зарплати за досягнення певних результатів або високу ефективність.
Підтримка розвитку: надання можливостей для навчання, тренінгів, професійного зростання.
Сприяння в кар'єрному зрості: надання можливостей для просування по службовій драбині, отримання нових посад або відкриття нових галузей роботи.
Методи примусу:
Дисциплінарні заходи: застосування дисциплінарних стягнень у вигляді попереджень, доган та інших санкцій за порушення службових правил.
Адміністративні заходи: застосування адміністративних санкцій або покарань за порушення законодавства.
Юридичні заходи: можливість застосування правових норм і судових рішень для примусового впливу на працівників державної служби у випадку необхідності.
Звертаю вашу увагу, що ці методи можуть бути підтверджені відповідними статтями та положеннями Закону України про державну службу, які слід вивчати з офіційних джерел законодавства.
Методи переконання:
4. Дослідження та статистика: використання наукових досліджень, статистичних даних та фактів для підтвердження та підкріплення певної позиції.
Емоційне вплив: використання особистих історій, реальних прикладів та анекдотів, що можуть стимулювати емоційний відгук та сприяти переконанню.
Методи заохочення:
4. Гнучкі умови роботи: надання можливостей для роботи з віддаленої локації, гнучких графіків або управління робочим часом для підвищення мотивації та стимулювання працівників.
Надання підтримки в творчому напрямку: стимулювання та підтримка ідейних та творчих ініціатив працівників, що сприяє їхньому розвитку та активності.
Методи примусу:
4. Штрафні санкції за відмову від виконання обов'язків: застосування штрафів або фінансових втрат за невиконання службових або правових вимог.
Поновлення до служби: вжиття заходів для примусового відновлення на роботу або виконання обов'язків у випадках порушень.
Перепровь лучше через веб портал верховной рады.К сожалению с этим помочь не могу
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык, автор: ztev09375
Предмет: История, автор: annsikorska986
Повторно прочитай довідку про лицарство (див. навчальні матеріали, ч. 2, с. 21) i Декалог ли- царства, упорядкований Емiлем Теодором Леоном Готье (1832-1897). Розглянь зображення лицаря в збірнику німецької лицарської лірики епохи се- редньовіччя. Визнач риси характеру, котрі, згiдно з очікуваннями суспільства, мали бути притаманні лицарству. Як ти гадаєш, чи завжди реальні істо- ричні особи лицарського стану відповідали цьому ідеалу? Декалог лицарства 1. Ти віритимеш в усе, чому вчить церква, і виконувати- меш усі її на станови. II. Ти захищатимеш церкву. III. Ти поважатимеш усіх слабких і будеш їм захисником. IV. Ти любитимеш країну, у якій був народжений. Ульріх фон Ліхтенштейн" (близько 1200 1275/1277 pp.). Зображення V. Ти не відступиш перед своїм противником. VI. Ти воюватимеш проти невірного безустанно й без милосердя. VII. Ти ретельно виконуватимеш своï феодальні обов'язки, якщо вони не суперечать Закону Божому. VIII. Ти ніколи не брехатимеш і залишатимешся вiдда- ним даному тобою слову. IX. Ти будеш великодушним і виявлятимеш до кожного щедрість. Х. Ти всюди й завжди будеш поборником Права й Добра проти несправедливості й зл Леон Готье. Лицарство. 188 Цитовано за виданням: Кодекс лицарст URL: http://ioss.org.ua/about/knights/2009/07/01/360.ht - в Манесському пісеннику (близько 1300 року)​