Предмет: Физика, автор: pasechnickkarina

Яка оптична сила лінзи з фокусною відстанню +50 см? Яка не лінза?

Ответы

Автор ответа: Cohendd
2

Оптическая сила

D=1/F=1/0,5 м=2 дптр.

Собирающая.

Похожие вопросы