у формі висловлення ( обсяг до 2 сторінок ) поміркуйте над словами О. Гончара " Правда Кобзаря " як правда святого Письма, для людства ніколи не постаріє, не погасне. Використайте 3 цитати з творів Кобзаря або три вислови про нього. Ускладніть речення поширений звертанням. Уведіть до тексту 2 порівняння
СРОЧНООО!!!
40 БАЛІВ!!!
Ответы
Ответ:
Висловлення Олеся Гончара про "Правду Кобзаря" як невичерпної істини, що ніколи не старіє та не гасне, додає особливий вимір розумінню творчості Тараса Шевченка. Ці слова переносять нас в глибину української душі та виражають пошану до великого поета. Таким чином, оглядаючи три важливі аспекти Шевченкової творчості, можемо відчути, як його слова стають не лише відображенням світу свого часу, але і вічною правдою, яка вкорінюється в самій сутності людства.
Перша цитата, яка приходить на думку, відображає глибокий патріотизм Кобзаря: "Заплачте, плачте, доленьки мої, за Україну, за рідну матір!" Ці слова стають вічним закликом до обдумання свого ставлення до рідної землі та своєї ролі в її долі. Тут ми відчуваємо ту емоційну силу, яка дозволяє поетові перетворити свої особисті переживання на вічність.
Друга цитата, "Так було, так є, і так буде завжди!" виражає переконаність Кобзаря в вічних цінностях, в незмінній природі історії та долі народу. Його слова нагадують нам, що під течією часу залишаються незруйновані істини, які протягом століть визначають наше буття.
Остання цитата, "Не вмирає те, що хочеться жить," вражає глибину та вічність ідей Кобзаря. Вона надихає нас на активність та високі прагнення, вказуючи на той внутрішній живий струмок, який ллється від серця до серця через слова поета.
Правда Кобзаря стає, як правда святого Письма, віддзеркаленням вічних цінностей, необхідних кожному поколінню. Висловлювання Олеся Гончара додає урочистість і важливість цим слів, визнаючи їх як джерело вічної мудрості, що веде світло правди вперед. В житті кожного читача, Правда Кобзаря залишається як вічний світильник, освітлюючи шлях до розуміння сутності людського буття.