Предмет: Физика, автор: niknik5544841

Яку кількість льоду, взятого при температурі -5°С, можна розплавити витративши 70 кДж тепла?

Ответы

Автор ответа: samohvalkirill76
0

Ответ:

Для розплавлення 1 грама льоду, взятого при температурі -5°С, потрібно витратити 334 Дж тепла.

Тому, щоб розплавити 70 кДж тепла, потрібно 70000/334 = 212 грамів льоду.

Відповідь: 212 грамів.

Розв'язання через формулу теплоти плавлення:

Q = mL

де:

Q - кількість теплоти, Дж;

m - маса льоду, г;

L - теплота плавлення льоду, Дж/г.

Q = 70000 Дж

L = 334 Дж/г

70000 = m * 334

m = 70000/334 = 212 г

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: kalbizade042
Предмет: Математика, автор: isfosotos
Предмет: Русский язык, автор: aydin20097768
Предмет: Английский язык, автор: aikenakberdy