Предмет: Химия, автор: vladislavochka24

порахувати масову частку кожного елементу у формулі калійного добрива KNO3.

Ответы

Автор ответа: dobriakua
1

Mr(KNO3) = Ar(K) * N(K) + Ar(N) * N(N) + Ar(O) * N(O) = 39 * 1 + 14 * 1 + 16 * 3 = 101;

ω(K) = N(K) * Ar(K) * 100% / Mr(KNO3) = 1 * 39 * 100% / 101 = 38,61%;

ω(N) = N(N) * Ar(N) * 100% / Mr(KNO3) = 1 * 14 * 100% / 101 = 13,86%;

ω(O) = 100% - ω(K) - ω(N) = 100% - 38,61% - 13,86% = 47,52%.

Автор ответа: hardboy55
1
К - 39/101 = 38,6%
N - 14/101 = 13,8%
O - 48/101 = 47,5%
Похожие вопросы