Предмет: Физика,
автор: vilifiedgetvu
1. Яка кількість теплоти необхідна для плавлення 500 г свинцю, взятого за температури плавлення, якщо питома теплота плавлення для нього становит 25 кДж/кг? даю 90 балів будь-ласка це срочно
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
12,5кДж
Объяснение:
Дано:
m=500г=0,5кг
λ=25кДж/кг
=====
Q-?
Q=λm=0,5*25=12,5кДж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Mariam511530
Предмет: Химия,
автор: essverrr
Предмет: Геометрия,
автор: TERRAUD
Предмет: Алгебра,
автор: yliavelitchenko
Предмет: Математика,
автор: Katerinaarutunan