Предмет: Физика, автор: annataranukha2202

5. Яка кількість теплоти необхідна, щоб із льоду масою
2 кг при температурі - 5 °С одержати пару з температурою 100*С?

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
7

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 2кг

t₁ = - 5°С

t₂ = 0°С

t₃ = 100°С

Найти: Q - ?

Нагріваємо лід:

Q₁ = c * m*(t₂ - t₁),  де c = 2100 Дж/кг * °С питома теплоємність льоду

Q₁  = 2100 * 2 * (0 + 5) = 21000  Дж

Плавимо лід:

Q₂ = m * λ , де λ = 332000Дж/кг  питома теплота плавлення льоду

Q₂ = 2 * 332000 = 664000 Дж

Кількість теплоти для нагрівання води:

Q₃ = c * m*(t₃ - t₂), де с= 4200Дж/(кг∙℃) питома теплоємність води

Q₃ = 4200 * 2* (100 - 0) = 840000 Дж

Кількість теплоти, яка піде на перетворення пару:

Q₄ = m * λ, де λ = 2300000 Дж/кг питома теплота випаровування води

Q₄ = 2 * 2300000 = 4600000 Дж

Витрачена кількість теплоти:

Q = Q₁ + Q₂ + Q₃ + Q₄ = 21000 + 664000 + 840000 + 4600000 =

= 6125000 Дж = 6125 кДж

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: spraut2021brawlp
Предмет: Английский язык, автор: n07512592
Предмет: Алгебра, автор: sadvakasovaa000