Предмет: Химия,
автор: doktor24w
До розчину літій хлориду масою 160 г, масова частка солі в якому становить 5% долили розчин аргентум нітрату. Укажи формулу речовини, що випала в осад, та обчисли її масу.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-нLiCl) = 160 г
w(LiCl) = 5% або 0,05
Нaйти: m( AgCl) - ?
Знайдемо масу LiCl в розчині:
m(LiCl) = m(р-нLiCl) * w(LiCl) = 160 * 0,05 = 8 г
Складемо РХР:
8 г х г
LiCl + AgNO3 = AgCl↓ + LiNO3
n = 1 моль n = 1 моль
M = 42,5 г/моль M = 62,5 г/моль
m = 42,5 г m = 62,5 г
m( AgCl) = 8 * 62,5 : 42,5 = 11,76 г
Похожие вопросы
Предмет: Право,
автор: alianna15
Предмет: Английский язык,
автор: karinakasyuk
Предмет: Английский язык,
автор: tomiqwsh
Предмет: Русский язык,
автор: olgaspiridonova74