Предмет: Физика,
автор: varvara22836
Яку кількість теплоти потрібно витратити. щоб 5 кг води, узятої при температурі 20 градусів Цельсія, перетворити в пару за температури 100 градусів Цельсія?
даю 50 балів.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 13,18МДж
Объяснение:
Дано:
m=5кг
t1=20°C
t2=100°C
c=4200Дж/кг°С
L=2,3*10⁶Дж/кг
------------------------
Q-?
Q=Q1+Q2
Q1=c*m*(t2-t1)
Q2=L*m
Отсюда:
Q=c*m*(t2-t1)+L*m=m*(c*(t2-t1)+L)=5*(4200*(100-20)+2,3*10⁶)=13180000Дж=13,18МДж
Похожие вопросы