Предмет: Химия, автор: redmi6a2966

Яка маса алюміній сульфату міститься в 120 г її розчину, якщо масова частка
розчиненої речовини в цьому розчині дорівнює 20 %? Срочно!!!

Ответы

Автор ответа: DavidandSaliha
1

Ответ:

у 120 г розчину міститься 24 г натрій хлориду. Визначимо масову частку натрій хлориду у розчині.

Масова частка розчиненої речовини в розчині обчислюється за формулою:

ω(речовини)=m(речовини)m(розчину);

ω(NaCl)=m(NaCl)m(розчину)=24120=0,2.

Відповідь: ω(NaCl)=0,2.

За відомою масою розчину і масовою часткою розчиненої речовини можна визначити масу цієї речовини.

Объяснение:

у 120 г розчину міститься 24 г натрій хлориду. Визначимо масову частку натрій хлориду у розчині.

Масова частка розчиненої речовини в розчині обчислюється за формулою:

ω(речовини)=m(речовини)m(розчину);

ω(NaCl)=m(NaCl)m(розчину)=24120=0,2.

Відповідь: ω(NaCl)=0,2.

За відомою масою розчину і масовою часткою розчиненої речовини можна визначити масу цієї речовини.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: dzeraartur
Предмет: Русский язык, автор: aijamalsatkynova