Предмет: Физика,
автор: kortes19kortes73
Яка кількість теплоти виділиться під час остигання мідної деталі масою 20 кг на 5 °С? помогите мне нужно не ответ а тип Дано прошу помогите
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Q неизвестно
m=20кг
t=5°
Q=cmt
Объяснение:
1Manka1:
Дано неполное
Автор ответа:
1
Ответ:
40кДж
Объяснение:
Дано:
m=20кг
∆t=5°C
c=400Дж/кг°С
======
Q-?
Q=cm∆t=400*20*5=40000Дж
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: rozkoviktoria807
Предмет: Литература,
автор: vorvylalina
Предмет: Українська мова,
автор: dddiiibbb545
Предмет: Русский язык,
автор: vladkosvintsevgodyt
Предмет: Литература,
автор: 778TheDan778