Предмет: Физика,
автор: dims99246
50Б. СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ Скільки теплоти потрібно щоб 2 кг льоду при темпетемпературі- 20 перетворити на воду при 40 градусів
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1084кДж
Объяснение:
Дано:
m=2кг
t1=-20°C
t2=0°C
t3=40°C
λ=332000Дж/кг
с1=2100Дж/кг°С
с2=4200Дж/кг°С
========
Q-?
Q=Q1+Q2+Q3
Q=c1m(t2-t1)+λm+c2m(t3-t2)=
=2100*2*(0-(-20))+332000*2+4200*2*(40-0)=
=1084000Дж
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: butterflyaniks
Предмет: Алгебра,
автор: gladen2001
Предмет: Алгебра,
автор: rarazayi
Предмет: Химия,
автор: Аноним