Предмет: Физика, автор: dprisaznuk855

Яка кількість теплоти потрібна для нагрівання стальної деталі масою 300 г від 100°С до 150 °С

Ответы

Автор ответа: bopod22789
0

Ответ:

Для вирішення цієї задачі потрібно використати формулу нагрівання, яка вираховує кількість теплоти, що потрібна для нагрівання об'єкта від однієї температури до іншої. Формула нагрівання виглядає так:

Q = m * c * ΔT

де:

Q - кількість теплоти,

m - маса об'єкта,

c - теплоємність матеріалу,

ΔT - зміна температури.

В даному випадку, потрібно знайти кількість теплоти, що потрібна для нагрівання стальної деталі масою 300 г від 100°С до 150 °С.

Для сталі теплоємність приблизно дорівнює 0.45 Дж/(г·°C). Тому, перш ніж використовувати цю формулу, потрібно перетворити масу на грами.

m = 300 # маса в грамах

c = 0.45 # теплоємність сталі в Дж/(г·°C)

T1 = 100 # початкова температура в °C

T2 = 150 # кінцева температура в °C

delta_T = T2 - T1  ΔT = 150°C - 100°C = 50°C = 50K

Q = m * c * delta_T

Q = 300*0.45*(150-100)

Кількість теплоти, що потрібна для нагрівання стальної деталі: 6750.0 Дж

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Aleksandra201228
Предмет: Математика, автор: namitovasanam