відгук на виставу Кайдашева сім'я , саме вистава , не великий на 1 сторінку+-
Ответы
Ответ:
Вистава створена за соціально-побутовою повістю Івана Нечуя-Левицького. У створенні цієї вистави брали участь : режисер-постановник — Тетяна Лещова,художник-постановник — Надія Дворянкіна, балетмейстер — Тамара Боброва,художник з освітлення — Світлана Юдіна, звукорежисери — Нінель Савенко, Олег Катушенко,помічники режисера — Сергій Мостовий, Єгор Шинкарук. За музичне оформлення відповідали заслужений діяч мистецтв України Наталія Боєва та заслужена артистка України Світлана Ващенко.
У творі Івана Нечуя-Левицького розповідається про зруйнування гармонії в житті родини, розкриваються деякі риси вдачі українського селянства, його індивідуалізм, прагнення жити окремим, самостійним життям. Ця повість була написана понад 100 років тому,але її проблеми є актуальними і зараз. У виставі дуже чітко розкривається тема стосунків між батьками та дітьми,між чоловіком та жінкою,а також влучно висміюються людська жадібність, недалекість, лицемірство та інші вади.
Я вважаю,що режисер виконав титанічну працю,адже не кожна людина зможе так вдало підібрати акторів на кожну роль. Кожен з акторів неповторно передав характер та внутрішній світ героїв, що ще більше притягувало увагу глядача. Вони ніби не грали, а жили, ніби це було їх життя, а ми лише стали випадковими спостерігачами.
Важливу роль у виставі відігравав музичний супровід. Завдяки вдало підібраній музиці вистава вийшла надзвичайно яскравою та колоритною. Що стосується хореографії,то вона була на найвищому рівні. У виставі були використані традиційні українські танці.
Декорації були надзвичайно гарними,оригінальними і доречними,проте гра акторів настільки захоплювала глядачів ,що достатньо було дивитись і слухати митців ,не зважаючи на те,що їх оточувало на сцені.
Загалом,твір доволі чітко відповідає літературному оригіналу,проте є місце і новаторству . Режисер створив неповторне народне театральне дійство, близьке серцю кожного українця.
Объяснение:
надіюсь підійде :)