Предмет: Физика,
автор: anastasia240311
Через розчин мідного купоросу 12 хви-
лин пропускали струм, за рахунок то-
го на катоді відклалося 329,4 мг міді .
Чому дорівнювала сила струму?
555ai555:
0,0003294 / (12*60*32,9*10^-8) == 1.4 A ....(32,9*10^-8 - электрохимический эквивалент меди)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
t = 12 мин = 720с
m = 329,4 мг = 0.0003294 кг
k = 32,9*10^-8 кг /Кл - электрохимический эквивалент меди
I = ?
I = m / (t*k) = 0,0003294 / (720*32,9*10^-8) == 1.4 A
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: elizavetaprimak011
Предмет: Русский язык,
автор: anyaanya84
Предмет: Математика,
автор: angelianaumenko02
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: aizhan160747
Предмет: Математика,
автор: aygh19635