Предмет: Литература, автор: varglafed

произведение Лермонтова "Нищий"
нужно написать: образ лирического героя; какими художественными средствами раскрывается основная мысль.
помогите, дам 30б!

Ответы

Автор ответа: anahitas2009
1

Ответ:

"Нищий" – це поэма Михайла Лермонтова, написана в 1839 році. В ній головний герой є образом лиричного героя, який втратив свою позицію в світі і переживає стан забуття та відчуження.

Образ лиричного героя:

Лиричний герой "Нищого" відображає внутрішню боротьбу, самотність та розчарування у суспільстві. Він є втраченим і невдоволеним, зазнає страждань через втрату свого статусу та людської гідності. Його переживання і погляди надають твору глибокий ліричний вимір.

Художественні засоби:

Основна мрія лиричного героя в "Нищому" полягає в бажанні повернутися до минулого, до часів його слави та щастя. Лермонтов використовує різноманітні художні засоби для вираження цих почуттів. Сюди входять поетичні зображення, використання символів, ритму та образної мови. Він також експериментує з формою, структурою вірша, щоб підкреслити внутрішній конфлікт героя.

Основна мрія і її вираження:

Основною мрією героя є бажання відновлення минулого становища та влади. Ця тема пронизує весь твір, і Лермонтов використовує мовні засоби, такі як алегорії, порівняння та гіпербола, щоб виразити страждання та втрату, яку відчуває лиричний герой. Через образність та виразність висловлення, поет розкриває внутрішній конфлікт і печаль лиричного героя.

Таким чином, "Нищий" Лермонтова визначається не лише глибокою ліричністю, але й вдало вираженою образністю та використанням художніх засобів для розкриття внутрішнього світу героя та основної мрії, яка визначає його екзистенцію.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: ullyannaas
Дайте відповіді на документи
1) Як, на Вашу думку, тональність наведеного висловлювання керівника СРСР Л. Брежнєва ілюструє рівноправність відносин між країнами соціалістично-
го табору?
«Брежнєв …докоряв Дубчеку, що той проводив внутрішню політику без попереднього її схвалення Брежнєвим і навіть ігнорував його поради й поба-жання. "Я тебе запитував, чи не хочеш замінити міністра внутрішніх справ?


2) Поясніть, як Ви розумієте висловлювання: «Це - спільна справа наших кра-їн, які обʼєдналися в Організацію Варшавського договору».
«Ми не можемо погодитися на те, щоб ворожі сили зіштовхували вашу країну зі шляху соціалізму й створювали загрозу відторгнення Чехословаччи-ни від соціалістичної співдружності. Це вже не тільки ваша справа. ...Це — спільна справа наших країн, які обʼєднались у Варшавському договорі».
3 «Листа пʼяти комуністичних і робітничих партій соціалістичних країн ЦК КПЧ» від 15 червня 1968 р. (Завоевания социализма от-
стояли в борьбе. - М., 1981. - С. 71)
Предмет: Математика, автор: suharev06
Предмет: Информатика, автор: samiraboboeva90