Предмет: Физика, автор: Аноним

Зробіть будь ласка фізіку 8 клас( в інтернеті такого нема, є схоже але не тє. Мені потрібна повна відповідь.) будь ласкааа зробіть

Приложения:

Ответы

Автор ответа: aleksandraaatt
0
ККД (коефіцієнт корисної дії) теплового двигуна можна обчислити за формулою:

ККД = (виконана корисна робота / енергія, яка виділася при згоранні палива) * 100%

В даному випадку:
виконана корисна робота = 80 МДж
енергія, яка виділася при згоранні палива = 20 кг * 27 МДж/кг = 540 МДж

Тоді ККД = (80 МДж / 540 МДж) * 100% = 14.8%

Отже, ККД теплового двигуна в цьому випадку становить 14.8%.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Аноним