Предмет: Українська література, автор: KregeNN

"Всякому місту - звичай і права"
1. Чому, на думку Г. Сковороди, кожне місто повинно мати свої «звичаї і права»?

2. Що цінує автор твору в людині?

3. Хто є мешканцями міста? У чому полягає суть їх життя? Чи можемо ми визначити, до якого соціального прошарку населення вони належать?

4. Що висловлює Г. Сковорода у творі? Які негативні риси притаманні мешканцям міста?

5. Яким, на ваш погляд, хотів бачити місто автор поезії? Що мав на увазі письменник, висловлюючись: «Всякому голову кружить свій дур»?

6. У чому полягає призначення цієї поезії? Про що це свідчить?

Ответы

Автор ответа: r0659643
1

Відповідь:

1. Г. Сковорода вважав, що кожне місто повинно мати свої "звичаї і права", оскільки це сприяє утвердженню індивідуальності та самовираження кожного колективу.

2. Автор твору цінує в людині її унікальність, вміння долати життєві труднощі та зберігати індивідуальність в умовах масового суспільства.

3. Мешканці міста для Сковороди - це люди, що втратили свою природну простоту і є часткою складної соціальної структури. Суть їхнього життя полягає в прагненні до матеріальних цілей та позбавленні духовних цінностей.

4. У творі Г. Сковорода висловлює обурення негативними рисами мешканців міста, такими як жадібність, підступність, ігнорування моральних цінностей.

5. Місто, на думку автора, повинно бути місцем, де люди живуть у злагоді та поваги одне до одного. Вислів "Всякому голову кружить свій дур" може вказувати на те, що кожен мешканець має свої власні перейняття та проблеми.

6. Поезія Г. Сковороди має на меті викликати у читачів роздуми про важливість духовних цінностей, протистояння масовому конформізму та розуміння потреби взаєморозуміння та толерантності в суспільстві.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: uliaskirko248
Предмет: Математика, автор: svolodyabum