Предмет: История, автор: honvr32

СРОЧНО
Якою була політика австрійського уряду щодо українців на по- чатковому етапі національного відродження? Визначте її спільні та відмінні риси з аналогічним курсом Російської імперії.​

Ответы

Автор ответа: kamilka9269291
0
На початковому етапі національного відродження австрійський уряд приділяв увагу питанням, пов'язаним із забезпеченням етнічної та мовної різноманітності в своїх галузях. Однак, політика влади стосовно українців визначалася різними факторами.

Спільні риси:
1. **Мовна політика:** Як в Австрійській, так і в Російській імперіях були спрямовані на сприяння розповсюдженню офіційної мови (німецької в Австрії, російської в Росії) іноді за рахунок обмеження використання регіональних мов, що у свою чергу впливало на мовний склад освіти та адміністративних структур.

2. **Контроль над освітою:** В обох імперіях уряд сприяв розвитку освіти, але зазначений контроль дозволяв імперії впливати на навчальний процес, формуючи освітній зміст у відповідності до своїх цілей.

Відмінні риси:

1. **Надання автономії:** У Австрійській імперії деяким регіонам, зокрема Галичині, надавалася більша автономія в управлінні і культурних питаннях порівняно з централізованішим підходом Російської імперії.

2. **Релігійна терпимість:** У Галичині було дозволено існування різних релігійних спільнот, у той час як в Російській імперії існувала більш сувора політика стосовно православ'я.

3. **Земельна політика:** Система власності на землю мала відмінності. У Російській імперії панувала система поміщицьких володінь, тоді як у Галичині більше уваги приділялося приватній власності.

Таким чином, політика австрійського уряду на початковому етапі національного відродження мала свої особливості, враховуючи контекст багатонаціональності і адміністративної структури Австро-Угорщини.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: kerimovaajsun94
Предмет: Математика, автор: mrkapilk45
Предмет: ОБЖ, автор: ssssssssssk