Предмет: Химия,
автор: natalakuzminova00
Завдання 1 Обчислити масові частки Оксигену у таких сполуках :N2O5, CaSO4 Завдання 2 Напишіть формулу сполуки, що складається з одного атома Кальцію, одного атома Карбону, трьох атомів Оксигену. Обчисліть масові частки елементів у даній сполуці.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
1) Маса нітрогену-14, оксигену-16. Маса сполуки-104 г/моль.
16*5/104=0,76*100%=76%
CaSO4
Mr(CaSO4)=40+32+16*4=72+64=136 г/моль
По аналоги с предыдущим подставляем в формулу каждый елемент
W(Ca)= 29,41%
W(S)=23,52%
W(O4)=47,05%
2) CaCO3
Mr(CaCO3) = 40 + 12 + 16*3 = 100
W(O) = Ar(O) *n / Mr(CaCO3) *100% = 16*3 / 100 *100% = 48%
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: Moraks1
Предмет: Алгебра,
автор: tanya20091206
Предмет: История,
автор: alimbaevdidar663
Предмет: Русский язык,
автор: hyterBRO
Предмет: География,
автор: elyavishnevskaya668