Предмет: Физика,
автор: rhr79sdt5b
Скільки теплоти виділяється при кристалізації води масою 500 г,
узятої при температурі 00С? Питома теплота плавлення льоду 332
кДж/кг.
Ответы
Автор ответа:
3
Объяснение:
Для розв'язання цієї задачі використаємо формулу:
Q = m * L,
де Q - кількість тепла, m - маса води, L - питома теплота плавлення льоду.
Знаючи, що маса води m = 500 г = 0,5 кг і питома теплота плавлення льоду L = 332 кДж/кг = 332 * 10^3 Дж/кг, можемо записати:
Q = 0,5 кг * 332 * 10^3 Дж/кг.
Підрахуємо значення:
Q = 166 * 10^3 Дж.
Таким чином, при кристалізації води масою 500 г, узятої при температурі 0°C, виділяється 166 * 10^3 Дж теплоти.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Emiliya0507
Предмет: Русский язык,
автор: arseniyassimtsev2v
Предмет: Математика,
автор: Arman20160609
Предмет: Английский язык,
автор: You727273
Предмет: Математика,
автор: Uliana7003