Предмет: Химия,
автор: 380987655187sr
Скільки грамів розчиненої речовини та розчинника міститься у 140 г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 90 %?
Ответы
Автор ответа:
1
w=m(вещества)/m(раствора)×100%
m(вещества) = 0,9×140 = 126 г
m(растворителя) = 140 - 126 = 14 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: mrybakp2572252525
Предмет: Геометрия,
автор: 5345345564566745
Предмет: Биология,
автор: sadaibragimova2012
Предмет: Математика,
автор: arslanamzeyev935
Предмет: Русский язык,
автор: kamilakarimova654