Предмет: Химия, автор: kirikari

СРОЧ!!!!
12. До розчину масою 75 г із масовою часткою алюміній хлориду 0,2
долили розчин барій гідроксиду до повної взаємодії. Обчисліть масу
утвореного осаду.

Ответы

Автор ответа: borodimiiru
2

Відповідь:

Маса алюміній хлориду в розчині становить:

m(AlCl3) = 0,2 * 75 г = 15 г

У реакції взаємодії алюміній хлориду з барій гідроксидом утворюється осад барій хлориду:

AlCl3 + Ba(OH)2 → BaCl2 + Al(OH)3

За хімічним рівнянням, на 1 моль алюміній хлориду припадає 1 моль барій хлориду. Тому масова частка барій хлориду в осаді дорівнює масовій частці алюміній хлориду в розчині.

Маса осаду становить:

m(BaCl2) = m(AlCl3) = 15 г

Відповідь: маса утвореного осаду становить 15 г.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: olyakalinina1306