Предмет: Физика,
автор: FloraTrellis
На випарювання рідкого аміаку витрачено 7·106 Дж енергії. Якої маси порцію цієї речовини перетворили на пару?
Даю 100 балов!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
5кг
Объяснение:
Дано:
Q=7*10⁶Дж
L=1,4*10⁶Дж/кг
=======
m-?
Q=Lm=>
m=Q/L=7*10⁶/1,4*10⁶=5кг
FloraTrellis:
Огромное спасибо!!!
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: vmaskevic6
Предмет: Биология,
автор: sg0908
Предмет: История,
автор: aminaserik15
Предмет: Алгебра,
автор: CTAHECJlAB
Предмет: Литература,
автор: avac8215