Предмет: Другие предметы, автор: mariaartuh859

П основний конфлікт трагедії "Прометей закутий":ідеї служіння,самопожертви,свободи СРОЧНООООО!!!!ДАМ 100БАЛОВ!!(Не из инета)​

Ответы

Автор ответа: nesichka2016
1

Відповідь:Основний конфлікт у трагедії "Прометей закутий" полягає в протистоянні ідей служіння, самопожертви та свободи, яке відображено в суперечному ставленні головного героя до своїх дій і поняття богів.

Прометей, богтворець і переможець Титанів, наповнений гордістю і глибоким розумінням свого походження, вважає себе спадкоємцем свободи і бунтарем проти богів Олімпу. Він вмовляє братів Титанів виступити проти Зевса, який ув'язнив їх в пекельне королівство Тартар.

Конфлікт наростає, коли Прометей розкриває світові людей мудрість та науку, яку заборонено богам. Він викрадає вогонь у Олімпу, який стає символом свободи й прогресу. Зевс, обурений та посерджений, вирішує покарати Прометея за його вчинок. Він наказує Гефесту закути його велетенським ланцюгом до скелі в Кавказі, де орли будуть свирепо клювати його печінку.

Основний конфлікт виникає між силами тиранії та прагненням до волі, служінням богам та незалежністю людини. Прометей виражає свою віру в людський розум, потужну волю та прогрес, в той час як Зевс символізує владу та примус. Трагедія підкреслює, що людина повинна використовувати свою волю і мудрість, щоб визволитися від тиранії та прогнати темницю богів.

Однією з ідей служіння у трагедії "Прометей закутий" є віра в людину, її незламність та вольнодумство. У цьому випадку Прометей виступає як символ сильної людини, яка готова віддати власне щастя та забезпеченість заради вільного життя для всього людства.

Служіння Прометея у цій трагедії полягає в його незгоді з владою, яка хоче зламати людину та позбавити її волі. Прометей витримує неймовірні страждання та покарання, але його воля не прогинається. Він готовий боротися за справедливість та свободу, і в цьому полягає його служіння.

Прометей втілює ідею героїзму та самопожертви. Він нестидається свого вчинку, хоча знав наперед, яка його чекає доля. Він віддаває власне благополуччя та щастя, щоб людство мало можливість жити вільними і незалежними. Його служіння - це героїчний акт, спрямований на захист людської гідності.

Потужний образ Прометея та його служіння надають вірності та сили герою. Він не здається перед труднощами та покараннями, поки його мета - свобода та справедливість - не буде досягнута. Ця ідея служіння стимулює читачів роздумувати про власне ставлення до суспільства та власного життя, а також заохочує до протистояння владі та насильству у погоні за ідеалами справедливості та свободи.

У трагедії "Прометей закутий" самопожертва є одним з центральних мотивів, який впливає на події і розвиток сюжету. Головний герой, протитип богів Прометей, віддає свій особистий комфорт і безпеку, а також вчиняє великі жертви для того, щоб захистити людство.

Прометей вкривається в цепи на скелі за наказом Зевса через свої дари і зрозуміння, що люди потребують огню та інтелекту, щоб вижити і розвиватися. Він сам свідомо обирає таку долю, знаючи, що це призведе до його власних страждань і муки.

Протягом п'яти років Прометей переносить жорстокі покарання від Зевса, але він не зраджує людству і не просить про легкості для себе. Його самопожертва і відданість проявляються в тому, що він витримує інтервенцію Гермеса і безмежну муку, а також підтримує свою непокору та потужний дух проти Зевса.

самопожертва Прометея репрезентує його глибоку любов і занепокоєність до людства, а також готовність віддати все, навіть власний комфорт і свободу, ради блага і процвітання людей. Весь сюжет трагедії побудований навколо цього мотиву, що додає глибини і актуальності сюжету.

Одна з основних ідей свободи в трагедії "Прометей закутий" полягає в тому, що людина має право обирати свою долю і діяти відповідно до своїх переконань. Прометей, головний герой трагедії, представляє силу волі та незалежності, він обирає загальну благодать і свою особисту волю над могутніми зовнішніми силами.

Прметей відмовляється підкорятися волі богів і стає супротивником влади Зевса, вони стають символами двох протилежних поглядів на свободу. Зевс виступає як втілення авторитаризму та беззаперечної влади, він намагається позбавити людей свободи волі і підкоряти всіх своїм правилам. Прометей же аргументує, що свобода - це невід`ємна частина існування людини, і саме через свободу люди виконують великі вчинки та розкривають свій потенціал.

ідея свободи у трагедії "Прометей закутий" виражається через протиставлення протагоніста з його волями і правами, та антагоніста - Зевса, який намагається ламати цю свободу. Ця конфронтація веде до драматичних подій і показує важливість свободи як наслідок зустрічі з силами, які її обмежують. Трагедія закінчується засудженням Прометея до наказу Зевса, але його боротьба за свободу залишається вічною і символічною для всієї людської історії.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Аноним