Предмет: Физика,
автор: Аноним
Знайдіть час руху хлопчика, якщо він пройшов 46 м зі швидкістю 2 м/с. пж памагіте нада тока с дано тойсть с умовай
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
S = 46 м
v = 2 м/с
---------------
t = ?
Рішення:
t = S/v = 46/2 = 23 с
Відповідь: 23 с
Автор ответа:
0
Ответ:
23c
Объяснение:
Дано:
s=46м
v=2м/с
======
t-?
t=s/v=46/2=23c
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: adelakojcubekova14
Предмет: Русский язык,
автор: doolotkulovaluiza93
Предмет: Биология,
автор: Versa176
Предмет: Алгебра,
автор: shahcell20
Предмет: Физика,
автор: lizamorozova2002