Предмет: История, автор: sovetbekovaman30

какую роль играла США во Вьетнамской войне​

Ответы

Автор ответа: bunkerkh
0
Вьетнамська війна (1955–1975) була конфліктом між Північним та Південним В'єтнамом, де різні фактори визначали роль США:

1. **Матеріальна та Військова Підтримка Південному В'єтнаму:** США відігравали ключову роль в наданні матеріальної і військової допомоги уряду Південного В'єтнаму в боротьбі проти комуністичної Північної В'єтнамської армії (NVA) та Лаосу та Камбоджі, де також велися боротьба з комуністами.

2. **Велика Кількість Військових:** США висилали значні контингенти військ в Південний В'єтнам, і це сталося великим фактором в воєнному конфлікті. Протягом піку війни в кінці 1960-х - початку 1970-х років у В'єтнамі було розміщено понад 500 000 американських військових.

3. **Бомбардування Північного В'єтнаму:** США проводили інтенсивні бомбардування Північного В'єтнаму, в тому числі застосування стратегічних бомбардувальників та великомасштабне використання авіації.

4. **Вплив на Міжнародний Рівень:** Вьетнамська війна стала елементом Холодної війни, і роль США у війні збільшила напруження між США та СРСР. Крім того, вона вплинула на геополітику регіону та світу.

5. **Політичні Наслідки в США:** Війна викликала значний протест в США, зокрема серед молоді та інтелектуалів. Вона стала однією з причин соціальних та культурних змін в американському суспільстві.

Загалом, США грали ключову роль у Вьетнамській війні, яка завершилася відходом американських військ та виведенням США з конфлікту.

sovetbekovaman30: на русском мне надо
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: nocommentn79
ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!!
Виписати з тексту приклади односкладних речень (5-7 речень)
НА ПАСІЦІ
На старості літ Джеря любив довгими зимніми вечорами розказувати дочці й онукам, де він бував, що він бачив, у яких краях ходив, з якими людьми зустрічався. Діти слухали його й засинали коло його і на його руках. На все літо Джеря перебирався в свій хуторець. Він був за пасічника й допомагав і в інших пасіках, котрі стояли поблизу. Невеличка пасіка стояла в балці, на косогорі, в садочку, а проти неї стояла крута гора, як стіна, вся зверху покрита густим лісом, а внизу густою ліщиною. Коло пасіки росли старі сади. Між ними подекуди стояли здорові старі дуби, ніби скелі. Балка, вкрита садками, вилась попід горою і ховалась далеко в старому липовому лісі. Невеличка Джерина пасіка була обгороджена низьким тином. Коло тину притулився курінь. Попід вуликами вилися прочищені стежки, а серед пасіки стояв важкий низенький хрест. Під хрестом стояло корито з водою для бджіл, потрушеною стеблами соломи. Коло пасіки росли яблуні й груші, посхилявши густе гілля в пасіку над вуликами. За пасікою зеленів маленький баштан. Довге гарбузиння вилізло на курінь і почіплялось до тину. На самому курені вгніздився здоровецький гарбуз, неначе виліз, щоб погріти своє біле черево на сонці. Джеря сидів на пеньку коло вогню і державна руках маленького замурзаного онучка. Коло нього сиділи дві дівчинки внучки, а старший хлопець стояв проти діда і не зводив з нього очей. Дочка Любка принесла дідові харч з клунку і стояла під гіллям груші, схиливши голову і підперши щоку долонею. Дід розказував онукам про далекий край, про Чорне море, про лиман. Діти слухали, неначе якусь дивну казку. А в пасіці гули в вуликах бджоли своїм глухим гуком, неначе вони були закопані десь під землею. В вічках подекуди ліниво лазило кілька бджіл. Дві-три бджоли сновигали ліниво понад хрестом, та й ті незабаром ніби падали в вічка. В пасіці пахло медом, пахло молодою травою та польовими квітами. Серед пасіки десь взялася кавуняча огудина, сплелась з бадилиною, березкою та широким листком огірків і побігла до одного вулика довгою зеленою стежкою. Між вуликами зеленіла трава, синіли сині дзвоники, показуючи свої ясні осередочки; під тином червоніла, ніби кров’яні краплі, червона смілка, ріс жовтий кущик дроку. Косе проміння промкнулось під яблунями та важкими дубами й ніби запалило зелену траву, вулики, зелене листя на грушах, ще й облило сивого діда червонястим світом. Вже сонце зайшло, вже ніби дрімота розлилась над густими садками, над густим лісом, а дід усе розказував, а діти все слухали, а бджоли гули, неначе гула звучними струнами кобза.​