Предмет: Физика, автор: nikzlov

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!Это все нужно расписать как задачу! Асфальтоукладач рухається зі швидкістю 1,8км/год. За який час він подолає ділянку шляху завдовжки 50м?

Ответы

Автор ответа: anagrisanova12
2

Дано:

v = 1,8 км/год = 0,5 м/с

S = 50 м

------------------------------------

t = ?

Рішення:

t = S/v = 50/0,5 = 100 с

Відповідь: 100 с

Похожие вопросы