Предмет: Физика,
автор: kolastrelok74
Помогите по физике пжпжпжпж
Яка кількість тепла необхідна для плавлення 150 кг міді, взятого при
температурі 32 °С? Зобразіть цей процес на графіку.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m=150кг
t1=32°C
t2=1082°С
λ=2,1*10⁵Дж/кг
с=400Дж/кг°С
=======
Q-?
Q1=cm(t2-t1)=
=400*150*(1082-32)=9*10⁷Дж
Q2=λm=2,1*10⁵*150=3,15*10⁷Дж
Q=Q1+Q2
Q=9*10⁷+3,15*10⁷=12,15*10⁷Дж
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: geroyinya
Предмет: Физика,
автор: m85840928
Предмет: Другие предметы,
автор: maksimkapr12
Предмет: Информатика,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: staraselcevavala