Предмет: История, автор: emmakhrustiuk

доведіть що у Франції був абсолютизму

Ответы

Автор ответа: NBABANOOO999
0

Ответ:

У Франції абсолютизм визначався сильною централізованою владою, де монарх, зазвичай король, мав абсолютну владу над державою та її інституціями. Декілька аспектів доводять наявність абсолютизму в Франції:

  1. Декларації короля про його владу:Багато французьких монархів висловлювали принцип "L'État, c'est moi" ("Держава - це я"), підкреслюючи свою абсолютну владу
  2. Централізована влада:** Система адміністративної та фіскальної централізації збільшувала контроль короля над різними регіонами та їхніми структурами управління.
  3. Дворянська привілею та абсолютизм: Інша сторона абсолютизму в Франції була пов'язана з підпорядкуванням дворянства королю, особливо через його залучення до придворних справ та надання різноманітних привілеїв.
  4. інтенсивне використання ритуалів та символіки: Французькі королі активно використовували ритуали та символіку, такі як обряд коронації та показ владних атрибутів, для зміцнення свого статусу абсолютних правителів.

Узагальнюючи, ці фактори свідчать про те, що у Франції існував абсолютизм, характеризований централізованою владою та абсолютною контрольною владою монарха.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: diniskoviktoria837
. Прочитайте речення, визначте спосіб зв'язку між структурними частинами (сполучниковий чи безсполучниковий). У сполучникових складних реченнях з'ясуйте (складносурядне чи тип речення складнопідрядне), доведіть свій висновок. Прокоментуйте розділові знаки.

1. Я не люблю тебе, о ні, люблю я власну мрію, що там у серденьку на дні відмалечку лелію. 2. Все, що дало мені життя, в красу перетопляв я, і всю красу, весь жар чуття на неї перелляв я. 3. Якби знав я чари, що спиняють хмари, що два серця можуть ізвести до пари, що ламають пута, де душа закута, що в поживу ними зміниться отрута, то тебе би,мила, обдала їх сила, всі би в твоїм серці іскри погасила, всі думки й бажання за одним ударом, лиш одна любов би вибухла пожаром. 4. Коли струна порветься, то від неї музики не жди, чом же пісня та ллється під вагою турбот і біди? 5. Добру науку приймай, хоч її і від простого чуєш, злої ж на ум не бери, хоч би й святий говорив. 6. Та боюсь за тебе дуже, бо любов то мстивий бог: як одно її зневажить, любить мститься на обох. 7. А хто теє вірне слово добре в тямці має, той про себе й про всю рідну Україну дбає, бо те слово, як пшениця, що ділами зійде, а з тих діл нам і Вкраїні краща доля прийде.​