Предмет: Математика,
автор: ivanshy12
Купили 2 3/4 кг яблук по 24 грн за кілограм і 1 3/4 кг винограду по 44 грн за кілограм Скільки всього заплатили за покупку? Срочно нужно
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
2 3/4×24=11/4×24=66 грн яблоки
1 3/4×44=7/4×44=77 грн виноград
66+77=143 грн за всё
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: dohkaukr
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: omirhanbereke
Предмет: Математика,
автор: pitnitskyioleksandr
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: bekkeraleksey05