Предмет: Физика, автор: tsviridenko0

ВизначтеEPCіндукціївпровіднику,довжинаактивноїчастиниякого20 см, який переміщається в однорідному магнітному полі зі швидкістю 10 м/с під кутом 60° до вектора магнітної індукції. Відомо, що модуль вектора магнітної індукції дорівнює 3 мТл.

Ответы

Автор ответа: idleptimp
2

Відповідь:

Пояснення:

Дано

v=10m/c

l=0.2m

∠α=60°

B=3*10^-3Тл

Ei-?

Ei=\frac{A}{q} =\frac{Fl}{q} =\frac{qBvlsina}{q} =Bvlsina=3*10^{-3}*10*\frac{\sqrt{3} }{2} *0.2=0.005B= 5mB

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: gbataeva69