Предмет: Физика,
автор: fs7m99d6qj
СРОЧНО
Переведіть в одиниці СІ:
18 км/ГоД =
2500 см/с =
540 м/x8=
7200 м /год =
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
18км/год=5м/с
2500см/с=25м/с
540м/хв=9м/с
7200м/год=2м/с
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: mirgalitorgyn
Предмет: История,
автор: vk3864437
Предмет: Биология,
автор: pavlovaevap
Предмет: Математика,
автор: mkolomeev
Предмет: Алгебра,
автор: folmanrus26