Предмет: История, автор: makssumigora

Обміркуйте проблему: у су- часному демократичному суспільстві громадяни мають право на волевиявлен ня, навіть у формі стихійного виходу на вулицю (право на маніфестації, мітинги тощо) польське повстання 1830​

Ответы

Автор ответа: Пеппер
0

Право на вираження своєї волі через мирні форми протесту, такі як маніфестації та мітинги, є важливим аспектом сучасного демократичного суспільства. У порівнянні з подіями польського повстання 1830 року, де це право було обмежене або практично відсутнє, сучасне розуміння громадянських прав визнає право на вираження власної думки та протесту.

Це включає в себе можливість участі в мітингах, демонстраціях, петиціях та інших формах громадського протесту. Громадяни мають право висловлювати свої переконання, виражати незгоду з політичними рішеннями та виступати за вирішення соціальних, економічних та політичних питань.

Сучасні демократичні суспільства сприяють вільному обміну ідеями, але також встановлюють правила та обмеження для забезпечення громадської безпеки та гармонії.

Однак важливо також враховувати, що право на мирний протест має взаємодіяти із загальними принципами правопорядку, дотриманням закону та рівнем взаєморозуміння в суспільстві.

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: aiganysh499
Предмет: Українська література, автор: nastiyazolotarova07
Поставьте знаки применения и запятые, пожалуйста срочно!! Отдаю все свои баллы
"Як тільки при сутеніло тато зодягши святкового кожушка вийшов до комори не вдовзі рипнули хатні двері з золотавим відблиском заряснів вусатими колосками сніп я одразу здогадався що це дідух якого ми зготували ще в влітку. Тоді на передодні жнив ми з мамою зробили обжинку якраз випала субота ненька в білій вишиванці із серпом статечно очинила хвіртку за якою колосилася смужка вже достиглого житостою глянула на нього їй тричи перехрестившись мовила дай боже вчасно почати і легко закінчити. Слідом за нею вийшов і я тримаючи в обох руках вишитий рушник на якому поважнів окраєць хліба і дрібка солі мама обдивилася де найкраще колосся. Я розстеливши поруч рушничок з хлібом сіллю спостерігав за ненчіною вправністю вона охоплюючи найдозріліші стебла нажала дві жменьки й поклала їх навхрест"