Предмет: Физика, автор: borskosta2

На скільки змінилася протягом 8 мс сила струму в обмотці електромагніту з індуктивністю
3,5 мГн, якщо під час цього виникла ЕРС самоіндукції 0,7 В?

Ответы

Автор ответа: idleptimp
2

Відповідь:

Пояснення:

Дано

Δt=8*10^-3c

L=3.5*10^-3Гн

Eis=0.7B

ΔI-?

Eis=L\frac{зI}{зt} \\ зI=\frac{Eis*зt}{L} =\frac{0.7*8*10^{-3}}{3.5*10^{-3}}=1.6A

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: digldinka