Предмет: Физика, автор: milanamilgyk

Судно рухається рівномірно зі швидкістю 7,5 м/с. Який шлях подолає
судно за 0,5 години?​

Ответы

Автор ответа: Bohdan020
0

Ответ: 13500м

Объяснение: Шлях = 7,5м/с × (0,5год×3600с/год)

Шлях = 7,5м/с × 1800с
Шлях = 13500 (метрів)

Автор ответа: 1Manka1
0

Ответ:

13,5км

Объяснение:

Дано:

v=7,5м/с

t=0,5год=1800с

======

s-?

s=vt=7,5*1800=13500м

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: georgy27