Предмет: Химия, автор: 15Viktoria23

44,8 л метану(ну) отримали 10(ну) л адетилену.Обсисліть відновний вихід адетилену

Ответы

Автор ответа: belovoshvladyslav
0

Реакція піролізу метану:

CH4 → C2H2 + 2H2

За хімічною формулою видно, що з 1 моля метану утворюється 1 моль ацетлену.

Об'ємні співвідношення речовин у реакції:

CH4 : C2H2 = 1 : 1

Тобто, якщо витратили 44,8 л метану, то повинні були отримати 44,8 л ацетлену.

Однак отримали лише 10 л ацетлену. Отже, відновний вихід ацетлену становить:

W = (10 / 44,8) * 100 = 22,22 %

Відповідь: відновний вихід ацетлену становить 22,22 %.

Або, можна вважати, що 10 л ацетлену становлять 22,22 % від 44,8 л метану. Тоді 100 % відповідають:

100 * 10 / 44,8 = 22,22 %

Відповідь: відновний вихід ацетлену становить 22,22 %.

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: 1dianamasevych1