Предмет: Физика,
автор: nounejmnejm72
СРОЧНООО ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ!!!!!!!!! ДАЮ 100 БАЛОВ
Яку кількість теплоти потрібно витратити, щоб розплавити 5 кг алюмінію за температури 210 °C?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
4020кДж
Объяснение:
Дано:
m=5кг
t1=210°C
t2=660°C
λ=39*10⁴Дж/кг
с=920Дж/кг°С
=======
Q-?
Q=cm(t2-t1)+λm=
=m(c(t2-t1)+λ)=
=5*(920*(660-210)+39*10⁴)=4020000Дж
nounejmnejm72:
А звідки взялося 660??
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m = 5кг
t₁ = 210°C
Найти: Q-?
Обчислимо кількість теплоти, необхідної для нагрівання алюмінію:
Q₁ = cm(t₂ - t₁) де t₂ = 660°C температура плавління алюмінію,
с = 920Дж/кг°С питома теплоємність алюмінію
Q₁ = 920 * 5 * (660 - 210) = 2070000 Дж
Знайдемо кількість теплоти необхідної для плавління алюмінію:
Q₂ = λ * m, де λ = 39 * 10⁴Дж/кг питома теплота плавління алюмінію
Q₂ = 39 * 10⁴ * 5 = 1950000 Дж
Визначимо загальну кількість теплоти:
Q = Q₁ + Q₂ = 2070000 + 1950000 = 4020000 Дж = 4020 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: Reginapupko
Предмет: Математика,
автор: ninaslysh4
Предмет: Литература,
автор: RatiaDashunia
Предмет: Химия,
автор: tsolimov2016
Предмет: Математика,
автор: palonek554