Предмет: Физика, автор: ythacker801

Хлопчик, катаючись на каруселі, яка робить 6 обертів за 0,5 хв, сидить на відстані 2 м
від осі обертання каруселі. Визначте частоту обертання та доцентрове прискорення руху
хлопчика.

Ответы

Автор ответа: novaerra2020
1

Ответ:

Для вирішення цього завдання ми можемо скористатись формулами для визначення частоти обертання (f) та доцентрового прискорення (a_c).

Почнемо з обчислення частоти обертання:

f = 6 обертів / 0.5 хв = 12 об/хв.

Тепер ми можемо обчислити доцентрове прискорення, використовуючи формулу:

a_c = v^2/r,

де v - це лінійна швидкість руху хлопчика, а r - відстань від осі обертання каруселі.

Для знаходження лінійної швидкості, ми запишемо:

v = 2πrf,

де r - це відстань від центру обертання каруселі, а f - частота обертання.

Підставляючи значення, ми отримуємо:

v = 2π*2*12 = 48π м/хв.

Тепер, підставивши це значення v у формулу для доцентрового прискорення, отримаємо:

a_c = (48π)^2 / 2 = 2304π^2 м/хв^2.

Объяснение:


ythacker801: Что записывать в дано?
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: ajgerimnurlankyzy