Предмет: Химия, автор: valovyydaniil

Визначити формулу органічної речовини, якщо відомі масові част- ки елементів, які складають цю молекулу: ω(C) = 92,3%, ω(Н) = 7,7%. Молекулярна маса речовини 26. Дати назву речовині.

Ответы

Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

Mr(CxHy) = 26

ω(C) = 92,3%​

ω(H) = 7,7%​

Знайти:

CxHy - ?

Розв'язання:

1) N(C) = (ω(C) * Mr(CxHy)) / (Ar(C) * 100%) = (92,3% * 26) / (12 * 100%) = 2;

2) N(H) = (ω(H) * Mr(CxHy)) / (Ar(H) * 100%) = (7,7% * 26) / (1 * 100%) = 2;

3) C2H2 - етин (ацетилен).

Відповідь: Невідома речовина - C2H2 - етин (ацетилен).

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sonyabulichova
Предмет: Алгебра, автор: NonameCoems
Предмет: Математика, автор: ainurduisim
Предмет: Математика, автор: nikitasoloznenko98