Предмет: Физика,
автор: Krirynka
щоб розплавити 50 г міді взятої за її температури плавлення їй надали кількість теплоти 10,6 кДж визначте питому теплоту плавлення міді За даним дослід
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
Масса 0,05 кг
Q = 10 600 Дж
Кол во теплоты = масса * уд теплота плавления меди
уд теплота плавления меди = 10 600/ 0,05 = 212 000 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: pochtagenya2019
Предмет: Физика,
автор: prasolovanasta24
Предмет: Алгебра,
автор: missislime9
Предмет: Математика,
автор: Аноним