Предмет: Физика,
автор: liza561221
Потяг на початку руху розвиває максимальну силу тяги 730 кН. Яке прискорення
отримає потяг масою 4230 т, якщо коефіцієнт опору дорівнює 0,005?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
F = maN = 4230000 кг*10 * 0,005 = 211 500 Ньютон
равнодействующая сил = 730 000 -211 500 = 518 500 Ньютон
Ускорение = F/m = 518 500/ 4 230 000 = 0,12 м/с2
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: alinaanastasieva1
Предмет: Химия,
автор: anastasiashapovalova
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: kobzevakristina00
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним