Предмет: Химия, автор: vladgoncar779

СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА:
Обчисліть масу Оксигену у нітратній кислотi масою 180 г. якщо масова частка цього елемента 76. 2%​

Ответы

Автор ответа: belovoshvladyslav
2

Масову частку елемента можна обчислити за формулою:

m(X) / m(HNO3) * 100% = X

де:

m(X) - маса елемента X

m(HNO3) - маса речовини

X - масова частка елемента X

Замінивши значення в формулу, отримаємо:

m(O) / m(HNO3) * 100% = 76.2

m(O) / 180 г * 100% = 76.2

m(O) = 180 г * 76.2%

m(O) = 137.16 г

Отже, маса Оксигену у нітратній кислоті масою 180 г становить 137.16 г.

Відповідь: 137.16 г

Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

m(HNO3) = 180 г

ω(O) = 76,2%

Знайти:

m(O) - ?

Розв'язання:

1) m(O) = ω(O) * m(HNO3) / 100% = 76,2% * 180 / 100% = 137,16 г.

Відповідь: Маса O становить 137,16 г.

Похожие вопросы