Предмет: Физика,
автор: meowslowwyy
СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!! ДАЮ 100!!!
Яка кількість теплоти необхідна, щоб розплавити455 г льоду, взятого при температурі −12°С?
Питома теплоємність льоду с=2100Дж/(кг∙℃), питома теплота плавлення льоду λ= 332 кДж/кг= 332000 Дж/кг)
Відповідь заокругли до сотих.
… МДж
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
162526
Объяснение:
Дано:
m=455г=0,455кг
t1=-12°C
t2=0°C
λ=332000Дж/кг
с=2100Дж/кг°С
======
Q-?
Q=Q1+Q2
Нагреваем, плавим:
Q=cm(t2-t1)+λm=
=2100*0,455*(0-(-12))+332000*0,455=162526Дж
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m = 455г = 0,455кг
t₁ = -12°C
с = 2100Дж/кг°С
λ = 332 кДж/кг = 332000Дж/кг
Найти:Q-?
Обчислимо кількість теплоти, необхідної для нагрівання льоду:
Q₁ = cm(t₂ - t₁) де t₂ = 0°C температура плавління льоду
Q₁ = 2100 * 0,455 * (0 + 12) = 11466 Дж
Знайдемо кількість теплоти необхідної для плавління льоду
Q₂ = λ * m = 332000 * 0,455 = 151060 Дж
Визначимо загальну кількість теплоти:
Q = Q₁ + Q₂ = 11466 + 151060 = 162526 Дж = 0,16 МДж
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: katia67892
Предмет: Биология,
автор: oleksijprokopovic
Предмет: Математика,
автор: ilshatm70
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: baikefulatisulitang
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним