Предмет: Химия,
автор: Staple13
Часто в домашніх умовах нам приходиться готувати розчини для боротьби зі шкідниками сільського господарства. Для цього застосовують розчин купрум(ІІ) сульфату. Яку масу мідного купоросу (CuSO4×5H2O) і води необхідно взяти для приготування 20кг розчину з масовою часткою купрум(ІІ) сульфату 5%?
Ответы
Автор ответа:
0
Давайте спершу знайдемо масу купрум(II) сульфату (CuSO4) у розчині з масовою часткою 5%. Масова частка - це відношення маси розчиненої речовини до загальної маси розчину.
Маса купрум(II) сульфату = масова частка * маса розчину
Маса купрум(II) сульфату = 0.05 * 20кг = 1кг
Тепер ми знайшли, що 1кг розчину складається з купрум(II) сульфату. Тепер давайте знайдемо масу води у розчині.
Маса води = Загальна маса - Маса купрум(II) сульфату
Маса води = 20кг - 1кг = 19кг
Отже, нам потрібно взяти 1кг купрум(II) сульфату та 19кг води для приготування 20кг розчину з масовою часткою купрум(II) сульфату 5%.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: zlatadoll12
Предмет: Физика,
автор: anastasiamacebera832
Предмет: Английский язык,
автор: ckott12345678947
Предмет: Другие предметы,
автор: malinkavlog2
Предмет: Литература,
автор: shaha0007